Když se nemoci nezbavíš teď tak se ti bude neustále vracet

17. dubna 2007 v 23:16 | marmar |  každodennost(deník)
Poslední dobou jako by ze mně musela všechna ta špatnost jít ven. Neustále pokašlávám. Chrchlám. Cítím prapodivnou tíži. Nuže, konečně si to přiznej do očí holčičko! Jsi zloduch. Důvodem tvého neštestí není ani tak svět okolo tebe, ale ty..Špatně bubnuješ do bubínku. Zmítáš se v chaosu. Celá tvá existence dříve kypře vinoucí se jako réva. Si dnes jen uschlá větívka z opadanými plody. Jak se ztratit......jak ztratit samu sebe za pár měsíců a potom se potkat se zase nálezt zcela zmatenou špinavou ležící na ulici. Je to se mnou pořád stejné jako s tou kytarou, co mi položil nějaký týpek z kolejí na kolena a řekl: Hraj! Blok.....to jsem prostě nedokázala.....Ten krásný nástroj....bázlivě jsem se na něj podívala. Zůstal němý celou půl hodinu.Byl-li uvnitř nějaký vnitřní boj, vyhrál zase strach. Kašlu na představy, které lidé o mně mají. Cítím se nepotřebná a zbytečná. Jak zahodit tu nepřízeň, kterou mám vůči tomu, co teď vedle mně leží. V kaluži. Vlní se. Mlčí a jediným hodem kamene mizí ta lidská skrvna. Louže cáká. Vše bez krve. Deni, Denísku, Denko..co je to láska? Nevznikla ze slova laskat? Laskáš mně po vlasech a možná v mých představách si vlastně mým otcem zvlaštní, protože ti chybí ten neustálý neklid roztěkaný pohled. Je to na mně někdy až přílišná jednoduchost a to přece už jsem dávno zahodila všechny ty filozofii a vůbec já vlastně ležím v té kaluži a to jsem si myslela, že už dávno vyschla..........A ze mně se všechna ta svébytnost vytrácí....Musím jí zachránit! Musím najít klíč jak jí zachránit! Zachránit! Zachránit!
Mám tě ráda glume
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denis Denis | Web | 21. dubna 2007 v 7:14 | Reagovat

vidis, market. take neustale o necem pochybujes.

laska je holt neco jineho, nez prozivame my dva. nebo - my prozivame take lasku, protoze ja te opravdu mam moc rad. ale milovat nekoho je neco jineho - opravdu milovat.

milovat znamena i rozumet si. a my dva si nerozumime - ty me vycitas jednoduchost, ja tobe neustale negace.. atd atd..

jsi skvela a me bude smutno - ale ted mas jiny ukol. zachran se! vem svuj zivot do svych rukou, postav se na vlastni nohy, zachran se! prestan smutnit, protoze mas vse, co clovek ke stesti potrebuje.. tak hura do prace! :- )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama