rozjetý vlak

5. ledna 2007 v 17:37 |  každodennost(deník)
Usedla jsem vážně do nebezpečného rozjetého vlaku.........od té doby, co katerina zmizela v praglu jsem zcela ztratila půdu pod nohami.........je to zmatené.........celým cílem všeho bylo vlastně mít se dobře.........takže teď když se mám dobře cítím určitou zadostiučinění.......jenže sedím v rozjetém vlaku a nemůžu jen tak vystoupit.........a teď jsem se několik dnů ocitla na venkově......a celá tahle situace mně natolik rozhodila...že se má cílová stanice oddálila........chci nějakým rychlím prostředkem se přiblížit cíli......kupé je přeplněné, v chodbě to voní močí........opití muži mi sahají na zadek.......kukačka......je to vložené dítě.......je to cizopasná kukačka....dítě neviditelné.........cítím se tak........a také cítím, že jsem přišla o kus své svobody......ale ráda......na co mít svobodu pouze pro sebe.....nakonec toto mi otevřelo nový pohled na svobodu.......je to vězení.......ten můj svět.....teď není.........a nebo je to ještě větší žalář? Zvláštní psát si jen tak.......do větru......tohle je jen tlachání a proto mám v plánu to tu vyčistit.......jaksi udělat autocenzuru.......je to jiné když lidé můžou si říkat, co chtějí........horší je, že nás hraje tolik, že vznika dosti disharmonický orchestr.........chci jít v tomhle trošku dál......chci v tom najít řád.......ne jen tak bezostšně tlachat......do větru, do větru, větru, větru...........vědro..........................tolikrát se chodí se žbánek pro pivo, až se ucho utrhne.......ppppsssssssssstttttttttttttttttt..........raději budu mlčet.........návrat ke kateřině.......ne......ta už je daleko..........spousta lidí je daleko..........divné, zjistila jsem, že v tomhle kupé sedím sama........občas se zde někdo zastaví......ale je jen na mně jaký druh zábavy si pro tohle kupé vyberu.........momentálně se mnou jede starý zámecký pán........je to velice zajímá muž, zcestovalý....na svůj věk čipera....je to milý člověk......vykukuji z okínka.......podává mi spadlý kapesníček.....usmívá se.........také se na něj usměju.......předtím jsem se cítila být dítětem....a teď rumělce na tvářích.......v hlavě mi hučí jsem-li objektem jeho zájmu? jsem.........jsem......směju se......slečno, vy se smějete jak dítě......nechci, aby si myslel, že jsem dítětem......vždyť normálně se nesměju........starý zámecký pán.........sen?představa?kde je ta hranice?
dávno podepsaná petice, zákaz líbat na líce.........ženám nutit podpsenky......svůdné myšlenky, cukřenky předloktí........motýlí polibky na stehna...........kuře se smaží........kuže se barví do zlatova......trošku rtěnky trochu řasenky...........nevinný oči fenky.........psi, co hárají.........mněnící se prostředí..........panna nebo orel..............skleněné šachy.......deska bez hnutí........dvě strany........včelí bodnutí.........psi hárají často............to přeci není důležité.......pochopíte ve staří......že to opravdu není důležité.........naštestí, že existuje ta steelová........romány pro ženy........pro muže kovbojky.........uvazané panny v Americké ulici...........kde to žijeme? s kým?jak?proč? hledání hnízda..........ulomená noha od stolu.........jo, tohle je jízda.........
tudle
nudle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zamecky pan zamecky pan | 5. ledna 2007 v 23:30 | Reagovat

nejsem stary.. pokud mate pocit, ze jen jedete.. jedete, jedete... jedete....

jste dite.. jste dite, stejne jako ja jsem dite, my jsme vsichni deti. nezalezi to prece vubec na veku. vek? cisla.. cisla.. cisla..

jsme oba deti. oba jedeme ve vlaku. jel jsem sam, potkaval jsem celou dobu. pozval jsem vas do sveho kupe.. budte ve svem, mate ho prece rezervovane.. ale chodte do meho.. chodte!

ja chodim prece take do vaseho..

pokud se vam neco nezda - zamknete se ve svem kupe.. zakazte me vstupovat! cestoval jsem "sam".. "svobodne".. muzu tak cestovat dale.

ale stejne ten vlak dojede do jedne cilove stanice, slecno.

2 ošetřovatelka ošetřovatelka | 6. ledna 2007 v 14:24 | Reagovat

Pane......to jste opravdu špatně pochopil..vůbec si nemyslím, že byste byl starý (hehe.......to je jen do doplnění atmosféry....muži starší......doby viktorianské ženy vzrušovali více než ty mladá kopyta)......a pak jde o to, že mně tu cestu jaksi nakolonkovanou......a já mám neustále chuť přesedat.....a užít si všech možných míst, která při cestě podkávám.....a mám pocit, že to je rychlík.....a já bych raději jela lokálkou..kromě toho je to i otázka "třídy" a příjde mi, že mi je rodinou nucená nějaká třída, o kterou já nestojím (viz. moje sestra mi neustále píše, že se cítí hloupá, že by chtěla být chytřejší....dokonce si koupila knihu na zlepšovaní logiky)....a mám pocit, že je zklamu..vím, že to tak není...ale peníze-ano, inevstovalo se do mně hodně......a já tenhle dluh splácím velice mizerně.....

3 ošetřovatelka ošetřovatelka | 6. ledna 2007 v 14:36 | Reagovat

nechápu proč nám tenhle humus do hlavy vsugerovali.......ve směs je to také dáno trhem....když už člověk nedokáže dávat trošku citu, tak to vymění za pravidla tržní ekonomie....drahá věc- vážím si tě......nebo vzdělání.....cesta za úspěchem za "štestím"..všechno schováno za záclonou.....vlastně po jediné věci, po které všichni touží, aby byli milování, aby byli uznáváni,ceněni, pohodlí...tahle loď mně prostě dere...ale neustále se ptám: Bude to vždy takové? není to tím, že netrpím nouzí? já nepodlehnu já už jsem tím až příliš zhnusená než aby mně tyhle touhy naplňovaly..možná?

4 zamecky pan zamecky pan | 7. ledna 2007 v 15:03 | Reagovat

draha.. slecno osetrovatelko. jednoho dne se prestanete ohlizet na to co do vas vlozili.. ti co vas na cestu vypustili. uvidite ze jit vlastni cestou je jedina moznost.. vybrat si vlak.. jak vite.. stejne kam dojedeme.. jde jen o to jak a za jakou cenu.. :- )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama